Konkurss “Future Lights in Ceramics 2016”

Izmanto iespēju pieteikties ikgadējā starptautiskā konkursā “Future Lights in Ceramics 2016” zinātniekiem, māksliniekiem, dizaineriem, vēsturniekiem, mākslas vēsturniekiem, kuratoriem u.c. radošu jomu pārstāvjiem, kas uzsākuši savas karjeras gaitas keramikas virzienā.

Konkursa mērķis ir atbalstīt cilvēkus karjeras sākumposmā keramikas virzienā, sniedzot iespēju izrādīt viņu darbus augsta profila keramikas izstādēs un ar keramiku saistītos pasākumos visā Eiropā, kā arī tikties dažādu jomu pārstāvjiem keramikas virzienā, daloties ar zināšanām un pieredzi savā jomā un veidojot multidisciplināru sadarbības tīklu Eiropas līmenī. Konkursa finālistiem un uzvarētājiem, dalībai Future Lights pasākumos tiks segti ar ceļošanu saistīti izdevumi 300 EUR vērtībā.

Šī gada tematika ir “Incorporating the qualities of hand-crafted work or folk art traditions into industrially produced ceramics”, kuras ietvaros eksperti vēlas atklāt jaunos profesionāļus ar zināšanām keramikas amatniecībā, kuras varētu sekmīgi pielietot keramikas industriālā ražošanā.

Ar visu nepieciešamo informāciju, konkursa nolikumu un aizpildāmajām formām var iepazīties: konkursa mājas lapā un pielikumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *