OLIS RĪGA

OLIS RĪGA ir izstrādājums no māla, kas,veidots pēc speciālas receptes un apdedzināts pēc unikālas tehnoloģiskās metodes, iegūstot porainu struktūru. Šī unikālā struktūra tam dod spēju uzsūkt šķidrumus. OLIS RĪGA kalpo kā maigs skurbis visam ķermenim, kā arī ir efektīvs roku un kāju kopšanas līdzeklis. Dizains labi iederas jebkurā vannas istabā, dušas telpā, virtuvē un kalpo arī kā interjera dizaina priekšmets. Tam ir ģipša paliktnītis- turētājs. Ieturēts vienkāršā, harmoniskā un praktiskā formā tas ir labs latviešu dizaina paraugs. Tas ir iesaiņots kartona kastītē ar lietošanas instrukciju- retro stilā.

OLIS RĪGA atšķiras no citiem esošajiem roku un pēdu kopšanas līdzekļiem:

  • Veiksmīgi notīra atmirušos ādas audus, palīdz atbrīvoties no „asajām rokām”;
  • Noņem nepatīkamos aromātus- piem.: sīpolu, ķiploku, zivs, nikotīna, ķīmisko līdzekļu specifiskos aromātus u.c.;
  • Palīdz notīrīt traipus no ādas virskārtas: piem.: darvas, krāsas, flomāsteru, melnzemes, pēc kartupeļu mizošanas, pēc darbiem dārzā, mežā, garāžā u.c.;

OLI var piesūcināt ar jūsu izvēlēto šķidrumu; piem. ar šķidrajām ziepām (jebkurām- pēc jūsu izvēles), dušas želeju, šampūnu, iesmaržot to ar aromeļļām u.c. Šķidrās ziepes pilda antiseptiskās funkcijas. Kopšanas procedūras ar ziepju putām ir daudz maigākas, patīkamākas. Piepildītā OLĪ ziepes pietiek laika periodam no 6 mēnešiem līdz gadam. Nepiesūcināts ar šķidrumu OLIS kalpo kā pumeks, kas vairāk piemērots cietas ādas norīvēšanai, piesūcinot to ar šķidrajām ziepēm, tas var arī kalpot līdzīgi kā pārastās ziepes- antiseptisks līdzeklis. Kontaktā ar ūdeni, OLIS veido putas, kas padara roku un kāju kopšanas procesu maigāku, izvēloties aromātu pēc jūsu vēlmes, pats OLIS nenolietojas, nesamazinās, nedilst, tas ir triecienizturīgs, tātad nokrītot, nesaplīsīs.

OLIS RĪGA ir uzpildāms no jauna. Kad OLIS vairs neputo, tātad tajā vairs nav ziepju: Oli imērcot nelielā traukā ar šķidrajām ziepēm (pilnībā pārklājot oli), 48h laikā tas uzsūc sevī ziepes un atkal gatavs lietošanai no jauna.

OLIM RĪGA ir Amatnieku kameras sertifikāts keramikas izstrādājumu izgatavošanā, laboratorijas sertifikāts paraugiem izmantojamām ziepēm. OĻA ražošanas process ilgst 18 dienas. Tā žāvēšana un dedzināšana dažādās temperatūrās ilgst 15 dienas. Pēc tam 2 dienu garumā notiek OĻA piesūcināšana ar ziepēm. Pēdējā dienā OLIM tiek izgatavots lakotais ģipša paliktnītis un tas tiek iesaiņots glītajā kastītē un dodas ceļā pie jums.

Papildus informāciju meklējiet ŠEIT.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *